www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

İstanbul'da TRT Seslendirme Sanatçıları İle Song Il Gook İçin Bir Kutlama Yapacağız

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

İstanbul'da TRT Seslendirme Sanatçıları İle Song Il Gook İçin Bir Kutlama Yapacağız Empty İstanbul'da TRT Seslendirme Sanatçıları İle Song Il Gook İçin Bir Kutlama Yapacağız

Mesaj tarafından Papatya C.tesi Eyl. 04, 2010 11:15 am

İstanbul'da TRT Seslendirme Sanatçıları İle Song Il Gook İçin Bir Kutlama Yapacağız Dizioyuncularnnresimler

İstanbul'da TRT Seslendirme Sanatçıları İle Song Il Gook İçin Bir Kutlama Yapacağız.
    İstanbul'da çok yakında TRT Seslendirme Sanatçıları İle Prens Song Il Gook'un doğum gününü kutlamak için bir araya geleceğiz,Kutlama yemekli olacak.
    Kutlama yemeğini koyu Prens Song Il Gook hayranı arkadaşım Hülya organize etti.)
    Prens Song Il Gook'un doğum gününü kutlamak için.Sürpriz TRT seslendirme sanatçıları ile bir Kore Restaurantında kutlama yapacağız.
    TRT'nin seslendirme sanatçılarının yanı sıra yemeğe Kore iş adamları ve Türk iş adamları katılacak.
    Ayrıntıları daha sonra ekleyeceğim konuya.
    Arkadaşlar yemeğe ben (papatya),Hülya,(Hülya)Edanur(Songül)katılacak Mutlu Forum sitesinden.
    Lütfen kimse alınmasın yemeğe katılamadıkları için.
    Yemekte Prens Song Il Gook'u Türkiye'ye getirmeleri için Sponsor Türk ve Kore'li iş adamları olacak.
    İnşallah Prens Song Il Gook'u Türkiye'ye getireceğiz sevgili arkadaşım ve ben.
    Ben arkadaşım Hülya'ya çok teşekkürlerimi buradan tekrar iletitiyorum.
    Bu konuda kendisi çok emek harcıyor.Teşekkürler Hülyam,canım arkadaşım benim.
    rabbit aşık

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:31 pm