www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

3 posters

Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage

Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage Empty Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage

Mesaj tarafından Songül Cuma Mayıs 07, 2010 5:55 pm

Bu programda hazır şablonlar, ifadeler ve çerçeveler var. Sizin yapacağınız sadece içine resmi yerleştirmek için tıklamak Smile

İndirmek İçin Tıklayın:

http://www.tamindir.com/program/5487/K-Lite_Codec_Pack_Full.htm
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage Empty Geri: Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage

Mesaj tarafından askıtom Perş. Haz. 24, 2010 4:08 pm

cnm buraya birde gift programı yüklense nasıl olur sence?hareketli resim yapmak isyteyipte benim gibi bu işi beceremeyenler için iyi olur diye düşünüyorum ne dersin??

berksancan03
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage Empty Geri: Yine Güzel Bir Resim Düzenleme Programı: PhotoCollage

Mesaj tarafından berksancan03 Paz Tem. 18, 2010 11:09 am

askıtom demiş ki:cnm buraya birde gift programı yüklense nasıl olur sence?hareketli resim yapmak isyteyipte benim gibi bu işi beceremeyenler için iyi olur diye düşünüyorum ne dersin??

aslında 2 basit programla gif yapmak çok kolay.ben kolay gif yapmak için gereken programları en kısa zamanda yeni bir konuyla açıklayacam tamam

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:04 am