www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

+5
yarimsong
Ağlamacan
yesoya
yeum yeşim
Songül
9 posters

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha

Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha Empty Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha

Mesaj tarafından Songül Çarş. Haz. 30, 2010 2:21 pm

Song Il Gook' un resmi fan sitesi olan GeNtLe' ye inanılmaz ziyaretçi akını var Smile Rekor ise aynı anda GeNtLe ' ye 1050 kişinin giriş yapması Smile Genelde zaten aynı anda 800 küsür kişinin giriş yaptığı oluyordu. Bu sefer bu rakam bini geçti. İlerki zamanlarda bu sayı daha da artacak diye düşünüyorum.

İşte bunu belgeleyen resim...

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha 2010-010
    yeum yeşim
    yeum yeşim
    Hayran
    Hayran

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha Empty Geri: Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha

Mesaj tarafından yeum yeşim Çarş. Haz. 30, 2010 2:48 pm

Ablacım adam bu kadar çok seviliyor bence bu çok normal ama keşke bizde üye olabilsek ama nerdee üye olsam valla akşama kadar çıkmam o siteden Song'u beklerim Very Happy paylaşım için teşekkürler
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Çarş. Haz. 30, 2010 4:11 pm

yeum yeşim demiş ki:Ablacım adam bu kadar çok seviliyor bence bu çok normal ama keşke bizde üye olabilsek ama nerdee üye olsam valla akşama kadar çıkmam o siteden Song'u beklerim Very Happy paylaşım için teşekkürler

Öyle canım. biraz önce baktığımda 812 kişi online idi Smile Tarih ve saati vereyim: 30 Haziran saat 23:30 gibi
    Gece on ikiden sora düşüyor sayı o da bizim girişlerimiz işte Smile Koreliler, Japonlar ve Çinliler uyuyorlar da Smile
    yesoya
    yesoya
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yesoya Cuma Tem. 02, 2010 10:32 am

vayyyy süper... aşık
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Cuma Tem. 02, 2010 2:47 pm

Bi biz üye olamadık gitti.Songu benim kadar seven kimse yok ama herkes üye oluyormuş bizim başımız kelmi bizde Songu seviyoruz ama üye olamıyoruzz. Sad
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Perş. Tem. 08, 2010 12:28 pm

bizde üye olabilirmiyiz acaba Surprised
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Perş. Tem. 08, 2010 4:04 pm

Evet siz de üye olabilirsiniz. Türk sayısı artmaya başladı GeNtLe de Very Happy

Yavaş yavaş hepinize yardımcı olacağım merak etmeyin öpücük
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Perş. Tem. 08, 2010 4:40 pm

sevgili songül öncelikle sana ve sitede emeği geçen ve paylaşımlarda bulunan tüm arkadaşlara saygımı iletmek istiyorum hepinizin kocaman bi yüreği var song ıl gook'un sevgisini paylaşılabilecek bir form haline getirmeniz büyük incelik hepiniz sağolun! kendisini cidden çok seviyorum ve sıkı bir hayranıyım bizi görebileceği ve sevginin burada ne kadar büyük oldunu bilmesini isterim üyelik için yardımcı olursan sevinirim canım dua
    berksancan03
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından berksancan03 Perş. Tem. 08, 2010 6:49 pm

eminim ki o sayı ilerde daha da artacak tamam
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Ptsi Tem. 12, 2010 7:35 pm

herkes üye olucak ve bunun güzelliği farkına varan song soluğu burda alıcak inşlh lütfen
    Han-Guk
    Han-Guk

Mesaj tarafından Han-Guk C.tesi Tem. 31, 2010 11:42 am

off ! pişman oldum korece kursunu bıraktığıma ... tam bilsem sitede sabahlardım gelsin diye .. Sad
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Ptsi Eyl. 27, 2010 5:04 pm

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha Sll2qd

Bu resmi ben çektim. Bizim saatle 18:00' ı geçmişti. Tabi Kore'de de 00:00' ı geçmişti. Her sayfayı değiştirmemde 5 kişi felan online olduğunu gördüm.

Aşağıdaki eklediğim resimde de yukarıda eklediğim resimden 1 saat kadar önce Song' un siteye girip yazmasıyla ilgili. GeNtLe' de Song' a olan duygularını anlatma bölümü var. Oraya yazmış Song. Hİç beklenmiyordu. Tabi Korece bilenler hemen kendilerini ifade etmişler:)

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha 29zblhl
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül C.tesi Ekim 02, 2010 8:03 pm

Arkadaşlar GeNtLe rekora doymuyor ya maşallah. Aşağıdaki resimde bir göstergesi Smile Bu sayı bir gün içinde girş yapanların sayısı değil, aynı anda sitede olanların sayısıdır. Song da girip doğum gününü kutlayanlara teşekkür ediyor. Güzel bir hafta sonu diye yazıyor. Artı twitter de ise Seoul' a yağmur yağıyor diyor Smile Hadi hayırlısı.

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha Adsaz_10

İşte Song' un twitter adresi:

http://twitter.com/songilkook
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Çarş. Ekim 06, 2010 4:56 pm

Bu inanılmaz saat Kore'de gece 12 civarları ve GeNtLe'de kaç kişi var Very Happy Süper birşey. Biz Türk hayranları ise uyuyoruz. Valla üzülüyorum bu duruma.

Song Il Gook' dan Bir Rekor Daha Adsaz010
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından askıtom Çarş. Ekim 06, 2010 5:00 pm

uyumuyoruz cnm benim.hepimiz buralardayız aşık
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Çarş. Ekim 06, 2010 5:04 pm

askıtom demiş ki:uyumuyoruz cnm benim.hepimiz buralardayız aşık

Birkaç kişi işte canım. Valla senle Negrican faalsiniz çok teşekkürler öpücük
    Daha fazla kişiye ihtiyacımız var eğer Song Türkiye' ye gelsin istiyorsak değil mi Smile
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Çarş. Ekim 06, 2010 5:06 pm

Vay be Usta bu sayı giderek çoğalıyo..Song'un sitesi rekor üstüne rekor kırıyo..Umarımki öyle bişey olurki tüm üyeler hepbirlikte siteyi ziyaret etsin dünyada bir ilk olsun.Buda Song sayesinde olsun... aşık
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Çarş. Ekim 06, 2010 5:10 pm

Ağlamacan demiş ki:Vay be Usta bu sayı giderek çoğalıyo..Song'un sitesi rekor üstüne rekor kırıyo..Umarımki öyle bişey olurki tüm üyeler hepbirlikte siteyi ziyaret etsin dünyada bir ilk olsun.Buda Song sayesinde olsun... aşık

Çok güzel bir hayal bu canım. Valla olmaz birşey de değil hani Smile Song bugünlerde sık sık GeNtLe' ye girip üyelerle böyle mesajlaşıyor. Duygularını samimiyetle paylaşıyor. Bu da hayranlarının daha da çoğalmasına ve onu takip etmesine vesile oluyor. Çok nazik ve samimi gerçekten. İnsanın çok hoşuna gidiyor Smile

Sonuna kadar Song Il Gook Very Happy
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Çarş. Ekim 06, 2010 5:16 pm

Songül demiş ki:
    askıtom demiş ki:uyumuyoruz cnm benim.hepimiz buralardayız aşık

Birkaç kişi işte canım. Valla senle Negrican faalsiniz çok teşekkürler öpücük
    Daha fazla kişiye ihtiyacımız var eğer Song Türkiye' ye gelsin istiyorsak değil mi Smile
    Sağol Usta Elimden gelen ne varsa yaparım...Ama dediğin gibi Eğer Song'un Türkiye'ye gelmesini istiyorsak herkes elinden geleni yapmalı..Bu konuda herkesten bir incelik bekliyoruz artık... Embarassed
    asigüzel

Mesaj tarafından asigüzel Paz Ekim 24, 2010 10:33 pm

Gentleye üye olmayı daha önce denemiştim ama başaramadım. Dahası Korece bilmediğim için o kutucuklarda yazanlarıda anlayamadığımdan hiçbir şey yapmadan çıkmak zorunda kaldım. Mad

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:19 am