www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

+8
nehir
Hülya
berksancan03
yarimsong
dost_birisi
Songül
yesoya
Papatya
12 posters

Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı Empty Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 8:02 am

Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı 43125714

Song Il Gook Ve Verdiği Röportajlar..
    Evet sevgili arkadaşlar bundan böyle Song Il Gook'un tv kanallarına gazete ve net üzerinden verdiği bütün röportajlarını açtığım bu konumuza ekleyeceğiz..
    Evet ilk röportaj konusunu ben ekliyorum...Smile

Song'un en son verdiği röportajı..
    KBS World' japonya'da yayınlan bir dergi için yapmış röportajı Song'la..
    Şu sıralar Japonya'da Denizler İmparatoru yayınlanıyormuş..Smile

Röportajın orjinalinide ekliyorum,isteyen kendisi için röportajı çevirebilir..
    Röportajı büyük ihtimalle bir bayan yapmış..
    Song'a hayran oluşundan belli..Very Happy

Başlığı ise röportajın şöyle SAF,DÜZ,SOYLU..

Stüdyoya girdiğimde göruntüsü ile beni çok etkiledi, boy pos dik duruşu uzun bacakları çok etkileyici idi.
    Yeni dizisi için sabahtan akşama kadar çalışmış 10 kilo vermiş ,aksiyon dolu bir dizi olduğundan dolayı bunun gerekli oldugunu dinç olması gerektiğini,çekimler baslayınca uykuya bile zaman olmadıgını söylüyor. Hobisi var mi diye sorulduğunda ,hayalinin aslında güzel sanatları okumak olduğunu,ama ne yazıkki gerçekleşmemiş..
    Ama şimdi büyük hobisi fotoğraf çekmekmiş onu çok seviyormuş sergi açmayıda düsünmuyormuş.Tarihi dramalarla tanındığını ve dramalarda oynamaktan çok mutlu olduğunu ,Terms Of Endearment'te
    oynarken ,Denizler İmparatoru çekiliyormuş Yeom Yang karakteri ,kendisine teklif edilince kabul etmiş ,Yeom Yang karekteri ile Dünya'da tanınmaya baslamış Song Il Gook.
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı Empty Geri: Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 8:02 am

Röportajın Orjinali..
    interview took place on November 17 in Seoul to like

"Pure, noble, straight

1 Country Song "
    Summary

The moment a resident of the reporter in the studio,
    Pretty impressed with the attitude of our country spine stretched straight. Originally tall long legs, good posture. We wrote

Reporter: Why are so thin?

Our country:痩Semashita for sure.
    Roughly about 10Kg. The image-building for the next film for gravure shoot with one of the men's magazine.

Has recently been training hard for the next film. The toe of the daily training routine is enough to put TV show and to go home.

The following work is so hard so many actions in contemporary drama. "Lobbyists" are going to be a little different because with every day we work hard.

Reporter: so that every year to participate in Triathlon Triathlon Federation vice-president of South Korea.
    Triathlon athletes can not be a substantial challenge.

Our country: the long distance to go and shoot a historical drama is a good place to build stamina, of course, the schedule can not be digested without a basic degree of fitness from not enough sleep time. Triathlon started five years ago it is. Until then we had another try in each sport. How was swimming from an early age.
    Reporter: There are many activities to participate in a highly public interest, why?

Our country: it is "only minutes should be returned to society that I have got" The idea that is not a big deal of sense in particular. Reporter: hobbies other than exercise?
    I had dreams of going to art school.
    It is better to take photos as a hobby. Is not planning an exhibition. From hobby then become a hobby as well.
    Reporter: "The work's time to talk" and tell me it is manifested on the idea of the posture of our work so as soon as one country said

Q: "Emperor of the Sea" "Jumong", "Country of Wind"宋一country and gained popularity in the historical drama Actor's image as a "historical drama" I fear that will not be limited to?
    Our country: Yes. "One image" will be fixed so undesirable, I also did some modern drama in that moment. Play a major role in the historical drama, of course, I think it's a great honor.
    Reporter: "Jumong" and "Country of Wind" the story of Goguryeo. Implications of Goguryeo's Song for one's country should be special.
    Our country: I have every year to visit the ruins of Goguryeo Jwa Commemoration Committee of gold through the great-grandfather.
    But before Koguryo is related to the series, but "that's part of history," I felt that, now, I feel totally different from what it means. As far as the edge is not exiting, and. Accumulation of such feelings, when you think and act in the Historical Drama of Goguryeo Update install.
    Reporter: Blake made the country one of the Song is still such a master of historical drama "Emperor of the Sea" (KBS World here in the "Emperor of the Sea" during the broadcast)
    Q: "Emperor of the Sea" that appeared in the trigger?

"Emperor of the Sea" to appear before the "Terms of Endearment" was called out of the drama. I came to be known to the world my name from this work.
    I have asked Mr. Sylla served with them at that Choi had been spending some time so that my evaluation.
    "Terms of Endearment" When the half-finished shooting in China, "that is who I recommend to Mr. Choi SyllEmperor of the Sea" had already begun shooti Who were supposed to play the role of Yeom-jang, however, .When I had to get knocked way in the circumstancesoking for a place a.

En son Papatya tarafından Cuma Mayıs 07, 2010 8:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı Empty Geri: Song Il Gook'un KBS World'e Verdiği Röportajı

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 8:03 am

Bana kalırsa bayan Song'a aşık oldu.. Bu sözlere bakınca aklıma geldi. öpücük
    yesoya
    yesoya
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yesoya Çarş. Haz. 23, 2010 11:56 am

bencede aşık olmuş.... Sad
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Perş. Haz. 24, 2010 5:44 pm

Yani kadına hakvermemek mümkün mü Smile Kim görse çarpılıyor Smile
    dost_birisi
    dost_birisi

Mesaj tarafından dost_birisi Cuma Haz. 25, 2010 10:33 am

Songül demiş ki:Yani kadına hakvermemek mümkün mü Smile Kim görse çarpılıyor Smile
    çok doğru kesinlikle katılıyorum tamam
    yesoya
    yesoya
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yesoya Cuma Haz. 25, 2010 3:03 pm

evet bende katılıyorum tamam
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Perş. Tem. 08, 2010 5:29 pm

onun gözlerine bakıpda aşık olamıcak bi kainat canlısı tanımıyorum ben olamaz sanırım I love you
    berksancan03
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından berksancan03 C.tesi Tem. 10, 2010 4:57 pm

ilk görüşte çarpılmış kadın iddaya girerim etkisi hala sürüyordur Very Happy
    Hülya
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından Hülya Ptsi Tem. 12, 2010 3:22 am

aşık olmak ruhumuzu genc tutan etken.
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Ptsi Tem. 12, 2010 10:29 am

Hülya demiş ki:aşık olmak ruhumuzu genc tutan etken.

Sana canı gönülden katılıyorum canım öpücük
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Ptsi Tem. 12, 2010 7:53 pm

ikinize katılıyorum kızlar Very Happy
    nehir
    nehir
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından nehir Salı Tem. 13, 2010 8:58 pm

merhaba yeni üye oldum daha önce başka bir sitedede üyeliğim vardı ama uzun süredir yazışma göremedin yeni adresimiz burası yanılmıyorsam burda papatyanın ablanın olduğunu gördüm yeni haberleri berakla bekliyorum.birde sitedeki videoları açamıyorum?
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından askıtom Çarş. Tem. 14, 2010 7:59 am

Aramıza hoşgeldin canım.İyi forumlar
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Perş. Tem. 15, 2010 8:53 am

nehir, demiş ki:merhaba yeni üye oldum daha önce başka bir sitedede üyeliğim vardı ama uzun süredir yazışma göremedin yeni adresimiz burası yanılmıyorsam burda papatyanın ablanın olduğunu gördüm yeni haberleri berakla bekliyorum.birde sitedeki videoları açamıyorum?

Hoşgeldin nehir Very Happy Burda iyi vakit geçireceğine eminim öpücük

Videolarla ilgili buraya bak aşağı bak
    http://songillgookturkey.forumotion.com/faydal-programlar-f38/youtube-ulamak-cin-t69.htm
    Han-Guk
    Han-Guk

Mesaj tarafından Han-Guk C.tesi Tem. 31, 2010 7:42 pm

Offf ! İçimi yiyip bitirdi bu yazılar .. Very Happy
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Paz Eyl. 12, 2010 2:52 pm

Bi ben kalmışım yorum yazmıyan ben de fikrimi söylüyeyim.Ama sizin yorumlara bakıncada pek bişey yazmaya gerek yok görünüşe bakılırsa bayan Song'a abayı yakmış.. Very Happy
    asigüzel

Mesaj tarafından asigüzel Paz Ekim 24, 2010 10:53 pm

Song'u yakından görüp, tanıyıp, onunla konuşup, ona aşık olmayacak bir bayan olabileceğini düşünemiyorum açıkçası. aşık

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 7:24 am