www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

3 posters

Song Il Gook Ve Sen Yanyana

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook Ve Sen Yanyana Empty Song Il Gook Ve Sen Yanyana

Mesaj tarafından Papatya Perş. Ara. 30, 2010 1:50 pm

Song Il Gook Ve Sen Yanyana 6zmouw

Song Il Gook Ve Senin hikayen adlı konumuz açılmıştır.
    Song Il Gook'un hayatının neresinde olmak isterdiniz sevgili arkadaşlar.
    Song Il Gook'la kendini bir reklam filminde,bir sinema filminde,dizi filmde veya bir hikayede yaşamak ister misin? Şimdi arkadaşlar sizden harika senaryolar bekliyorum.

Hadi kolay gelsin. haha
    esoya
    esoya

Song Il Gook Ve Sen Yanyana Empty Geri: Song Il Gook Ve Sen Yanyana

Mesaj tarafından esoya Perş. Ara. 30, 2010 2:06 pm

Harika bir konu tam benlik o zaman ilk konuyu ben anlatim.Hep hayal ederim song ıl kook ıle bır sinema filminde rol almayı,macera komedi olucak.Ben ve o iki ayrı hırsızlık çetesinin uyeleri olucaz kadınlar ve erkekler grubu kimsesiz olan çocukları alıp egitiyorlar ve bırer savascı ve ajan olarak yetiştiriyorlar.Ben kendi grubumun song ıl kook'da kendi grubunun en ıyısı sonunda bir iş bizi karsı karsıya getiriyor yarısıyoruz bırbırımızden hoslanmıyoruz rakıbız ya ama kader hep karsılastırıyor bızı sonunda bırbırımıze asık oluyoruz ama gorevımız var ayrı dunyaların insanlarıyız ama sonunda bu iş yuzunden ıkımızde grublarımız tarafından ıhanete ugruyoruz ve bırlık olup hepsınınden kurtuluyoruz sonrada evlenıp mutlu oluyoruz. Very Happy
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Perş. Ara. 30, 2010 2:09 pm

esoya demiş ki:Harika bir konu tam benlik o zaman ilk konuyu ben anlatim.Hep hayal ederim song ıl kook ıle bır sinema filminde rol almayı,macera komedi olucak.Ben ve o iki ayrı hırsızlık çetesinin uyeleri olucaz kadınlar ve erkekler grubu kimsesiz olan çocukları alıp egitiyorlar ve bırer savascı ve ajan olarak yetiştiriyorlar.Ben kendi grubumun song ıl kook'da kendi grubunun en ıyısı sonunda bir iş bizi karsı karsıya getiriyor yarısıyoruz bırbırımızden hoslanmıyoruz rakıbız ya ama kader hep karsılastırıyor bızı sonunda bırbırımıze asık oluyoruz ama gorevımız var ayrı dunyaların insanlarıyız ama sonunda bu iş yuzunden ıkımızde grublarımız tarafından ıhanete ugruyoruz ve bırlık olup hepsınınden kurtuluyoruz sonrada evlenıp mutlu oluyoruz. Very Happy

haha Harika.Yeni fikirler aklına geldikçe paylaş bizimle canım. teşekkür
    esoya
    esoya

Mesaj tarafından esoya Perş. Ara. 30, 2010 2:15 pm

Beğenmene sevindim cheers
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Paz Ocak 02, 2011 8:42 pm

Hakikaten güzel düşünmüşsün Esracım Wink

Ben şahsen oyuncu olmak istemiyorum. Ben yazayım Song oynasın istiyorum. Hayalimdeki karakteri o canlandırsın başka bişey istemem Embarassed Etkileyici bakışlarını ortaya çıkaran romantik bir film olurdu Smile
    esoya
    esoya

Mesaj tarafından esoya Ptsi Ocak 03, 2011 1:36 pm

Songül demiş ki:Hakikaten güzel düşünmüşsün Esracım Wink

Ben şahsen oyuncu olmak istemiyorum. Ben yazayım Song oynasın istiyorum. Hayalimdeki karakteri o canlandırsın başka bişey istemem Embarassed Etkileyici bakışlarını ortaya çıkaran romantik bir film olurdu Smile
    onunla aynı ortamda bulunmak aynı havayı solumak muhtesem bır duygu olurdu heralde I love you

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 11:59 pm