www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

4 posters

Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti???

Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti??? Empty Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti???

Mesaj tarafından Ağlamacan Perş. Ekim 28, 2010 7:01 pm

Arkadaşlar sizce hangi karakter çok acı çekti?
    Şimdilik iki tane ekliyorum. Siz izlenimlerinize göre yorumunuzu yapın Smile
    Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti??? 22161311339383130693602

Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti??? 17539146
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti??? Empty Geri: Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti???

Mesaj tarafından Songül Perş. Ekim 28, 2010 7:41 pm

Karar veremiyorum ki ben. Hepsi acılı karakterler. Song ağlamayı çok iyi beceriyor. Ağlayınca benim de ağlayasım geliyor Sad

Teşekkürler Negrican öpücük
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti??? Empty Geri: Song Il Gook Hangi Karakterde Daha Çok Acı Çekti???

Mesaj tarafından askıtom Perş. Ekim 28, 2010 9:12 pm

Ben jeum jang karekteri olduğunu düşünüyorum.Çünki sevdiği kadının bir başkasını sevmesi bence insanın başına gelebilecek en kötü kader olsa gerek aşkım
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Cuma Ekim 29, 2010 10:29 am

Bende Yeom Yang diyorum çünkü,Jumong prens olarak doğdu kral olarak öldü..Acı çeken babası Hemosu oğlu Yuri oldu...Yeom Yang ise ne annesini nede babasını hiç tanıdı...Bir diğeri ise köle olarak doğdu..Hayatını korsan olarak sürdürmek zorunda kaldı..Ve En acı tarafı ise kendisi sevdiği kadının gözlerinin önünde feci şekilde can vermesiydi..İkiside çok acı çekti ama Yeom'un acıları Jumong'tan daha fazla.. Sad
    ay ışığı
    ay ışığı
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından ay ışığı Ptsi Kas. 01, 2010 9:48 pm

Bencede yeom yang krakteri diyorum .
    Teşekkürler negrican öpücük

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:49 pm