www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

+3
askıtom
ay ışığı
Papatya
7 posters

Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan  Empty Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan

Mesaj tarafından Papatya Perş. Tem. 22, 2010 8:43 am

Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan  78595562

Evet sevgili arkadaşlar Prens Song Il Gook'un Güzel ülkemize gelmesini istiyorsan..
    Konuyla ilgili yorumlarınızı bu konumuza yapabilirsiniz..
    Buradan çıkan sonuçları Song Il Gook'u Türkiye'ye getirmeleri için Hyundai'den Song Il Gook için sponsor olmalarını isteyeceğim..
    Hyundai'nin sponsorları ile daha önce konuşmuştum bu konuyu Kore'nin büyük elçisinin evinde.Sağolsunlar çok ilgilendiler bu konu ile.Bundan sonrada Prens Song Il Gook'u Türkiye getirmeleri için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..Papatya
    Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan  916200
    ay ışığı
    ay ışığı
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan  Empty Geri: Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan

Mesaj tarafından ay ışığı Perş. Tem. 22, 2010 7:39 pm

Prens Song Il Gook'un Güzel ülkemize gelmesini canı gönülden istiyorum Very Happy Papatyamın destekleri sayesinde inşallah dua ülkemize 'de gelir ...
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan  Empty Geri: Song Il Gook Türkiye'ye Gelsin İstiyorsan

Mesaj tarafından askıtom Perş. Tem. 22, 2010 7:42 pm

Bende onun güzel ülkemize gelip bizler gibi sıcak insanların arasında bu büyük sevgimizi gözleriyle görmesini canı gönülden istiyorum aşık
    Han-Guk
    Han-Guk

Mesaj tarafından Han-Guk Cuma Ağus. 06, 2010 5:20 pm

yeter artık çıldırttınız adamı geliyosa gelsin ya .. ağaç olduk beklemekten Very Happy
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Çarş. Ağus. 25, 2010 9:16 am

^^ASYA'NIN YÜZ GÜZELİ O^^
    ^^MODEL VE OYUNCU PRENS SONG Il GOOK^^
    ^^ONCE IN LOVE FOREVER IN LOVE ^^
    soya gnos
    soya gnos

Mesaj tarafından soya gnos C.tesi Ekim 30, 2010 6:02 pm

Prens Song Il Gook ülkemize gelmesini canı gönülden istiyorum :Lütfen: bizi bundan mahrum etme.SONG İL GOOK elephant
    esoya
    esoya

Mesaj tarafından esoya Paz Ekim 31, 2010 7:08 am

Evet mutlaka gelmeli yetti bu hasretlik gayri gel aşkım gel artik...
    nehir
    nehir
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından nehir Paz Ekim 31, 2010 6:58 pm

evet ya gelsin merak ediyorum ne zaman gelecek geldiğinde nereleri gezecek kaç gün kalacak tekrar gelmek istiyecek mi? daha birkere bile gelmeden ben ikinci defa gelecekmi diye düşünüyorum aslında düşünmeye başladınmı sonu gelmiyor bıkmadan hergün heran. gelsin artık... haha

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:26 am