www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

4 posters

A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz Empty A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 9:40 pm

A Man Called God hakkında görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz bizimle.
    LionHeart
    LionHeart
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz Empty Geri: A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Mesaj tarafından LionHeart Perş. Mayıs 13, 2010 9:48 am

Şu an 11. bölüme kadar izledim gerçekten harika. Zaten daha ilk bölümünden sevmiştim diziyi. Özellikle Hawaii de çekilen ilk bölümler çok güzeldi. Her yönüyle bu senenin en başarılı dizileri içinde. Dizi için 15 kilo veren, adeta başka bir kimliğe bürünen Song Il Gook u tebrik ediyorum. Umarım bunun gibi güzel dizileri devam eder.
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz Empty Geri: A Man Called God Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Mesaj tarafından Papatya Perş. Mayıs 13, 2010 11:28 am

Ben inanın henüz 1. bölümü izledim.Bir Song Il Gook hayranı olarak,çok ayıp etmişim değilmi? Sad
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Perş. Mayıs 13, 2010 5:20 pm

Papatya demiş ki:Ben inanın henüz 1. bölümü izledim.Bir Song Il Gook hayranı olarak,çok ayıp etmişim değilmi? Sad

Ben sana diyorum Papatyam çok şey kaybediyorsun Smile Song bu dizide kendini yeniden sevdiriyor Smile
    Ben de çok sevdim diziyi. Sahneleri çok güzel. Aksiyon, duygusallık bir arada çok güzel işlenmiş. Ayrıca araya da teknoloji de süper oturtulmuş Smile Song' un bu dizide üç ismi var Smile

Ayrıca Song' un gözlerinden kendine güven o kadar fışkırıyor ki izlerken etkilenmemek mümkün değil. Kendinden çok emin bir karakteri var. İntikam alma yöntemlerini de çok beğendim Smile Onunla tanışıp da aşık olmayan kadın yok Smile Kadınlar onu hiç rahat bırakmıyor. Onun ise gönlünde bir tane prenses var Smile
    Anlatacak çok şey var daha ama ben de daha hepsini izlemedim. İzleyince ayrıntısıyla bir rapor sunarım Smile
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Perş. Tem. 08, 2010 8:09 pm

sevgili papatya ve songül onun büyük hayranlarından olarak bende dizinin henüz 10. bölümündeyim ben nasıl farkına varamadım neden bu kadar geç kaldım anlamadım kızıyorum kendime Mad

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:19 am