www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

5 posters

Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler Empty Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 9:29 pm

Sevgili arkadaşlar Denizler İmparatorun'da etkilendiğiniz sahneleri buradan bizimle paylaşabilirsiniz.
    LionHeart
    LionHeart
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler Empty Geri: Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler

Mesaj tarafından LionHeart Paz Mayıs 09, 2010 2:25 pm

Benim unutamadığım sahneler içinde Yeom Jang'ın alnına ateşte kızdırılmış demirle damga yapılmasıydı, gerçekten çok etkileyici bir sahneydi, çok üzücüydü Sad
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler Empty Geri: Denizler İmparatorun'da Etkilendiğiniz Sahneler

Mesaj tarafından Songül Ptsi Mayıs 10, 2010 10:07 pm

Of of Papatyam hangi birini anlatayım ki Sad Hepsi birbirinden etkileyici.
    Yeom Yang' ın Jang Hwa' nın arkasından baktığı sahneler. Özellikle 21. bölümdü sanırım Jang Bo Go' yu kurtarmak için Yeom Yang' a: " İsterseniz sizin kadınınız olurum." dedi sahnede Yeom Yang ne üzülmüştü Surprised
    29. bölümdeki sahneler de çok etkileyiciydi. Yeom Yang'ın " İçim yanıyor." diyerek ağlaması yüreğimi dağladı ya Sad
    Lion' un da dediği gibi Yeom Yang' ın alnına damga vurulduğunda da çok kötü oldum. Yakalanması çok saçmaydı yani Smile
    Kölelik günleri de çok berbattı. Dağ gibi Yeom Yang' ıma nasıl eziyet ediyorlardı Surprised
    En sonunda da 50. bölümde Jang Hwa ile konuşuyor ya: " Sizi unutmam mümkün değil." falan. O konuşması çok duygusaldı.
    Tabi tabi tabi ölüm sahnesi Sad Allah' ım ne berbat hissettim Surprised Gitti aslanım diye diye izledim.

Bir çırpıda bunlar aklıma geldi Papatyam benim. Çok teşekkürler bu güzel konun için öpücük
    berksancan03
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından berksancan03 C.tesi Tem. 10, 2010 11:26 am

Yeom Jang

Hanımefendi bana mutluluklar dilediniz.
    Benden sizi unutmamı söylediniz. Sizi sevmek bana çok acı verdi.Ama biliyorum ki sizi unutmaya çalışmak bana çok daha fazla acı vericek. Bunu yapamam !
    Ölene kadar sizi unutmuyacağımı bilin.Sizi kalbimden silerek mutlu olamam.
    Ben mutluluğu ancak son nefesimde tadıcam . Kalbimde sizin sevginizle ölüme gülümsüyerek giderken ......

Yeom Jang

Eğer geri dönmezsem gökyüzünde sizi bekliyeceğimi bilin.Belki o zaman kalbinizde kendime bir yer bulabilirim...

Yeom Jang

Daechi ne hissetiğimi düşünemezsin bile.Beni hayata bağlayan bir umut ipi vardı.Onuda kendi ellerimle kopardım.

yeom yang bunları söylerken etkilenmemek mümkün mü?
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Ptsi Eyl. 13, 2010 11:56 am

Aman Usta sende bize hiç anlatacak konu bırakmamışsın. of of Maşşallah her sahneyi anlatmışsın. Very Happy Neyse bende bi kaç sahne anlatayım..Benimde etkilendiğim bi sahne Yeom Yang'ın Jang Hwa'yı atla kaçırıp su kenarında söylediği sözlerdi..Ama benim gerçekten en çok etkilendiğim sahne seninde değin gibi Usta 21 bölümde Jang Hwa'nın Yeom Yang'a söylediği sözleri o sahne çok çok etkileyiciydi..Ve ben o sahne hüngür hüngür ağlamıştım.. Crying or Very sad

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 8:18 pm