www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

+4
askıtom
gülce
LionHeart
Papatya
8 posters

Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum  Empty Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum

Mesaj tarafından Papatya Çarş. Tem. 21, 2010 6:57 am

Sevgili Song Il Gook Mutlu forum üyeleri ve yönetici arkadaşlar.Daha önceden sizlere bahsetmiştim bu konudan.
    Sevgili Prens Song Il Gook beni doğum günü partisine davet etmişti.
    Ve bu akşam haber geldi Getle'deki arkadaşımdan.Partiye davetli Gentle üyelerinin isimleri listeye alınmış.Ve bende o listedeyim..
    Partiye sevgili Çin'li arkadaşım Hkmom ile katılacağım Allah izin verirse.
    Dünya'nın dört bir tarafından Prens Song Il Gook hayranları katılacak doğum günü partisine..
    Türkiye'den yanlızca ben gidiyorum partiye..Kore'de iki hafta kalacağım bu arada:)
    Partide bol bol fotoğraf ve video çekeceğim..Tabi Prens Song Il Gook'un fotoğraflarını çekeceğim inşallah..
    Döndüğümde yanlızca Korean Türk'te ve Song Il Gook mutlu forum'la paylaşacağım video ve fotoğrafları.. Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum  16448
    Hepinizden kuçak dolusu sevgi ve selam götürüyorum sevgili Song Il Gook hayranları.
    Kendisine sizden ve sevgili ülkemden bahsedeceğim bol bol emin olun buna.Smile

Görüşürüz sevgili arkadaşlar.Papatya. Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum  16448
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum  Empty Geri: Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum

Mesaj tarafından Papatya Çarş. Tem. 21, 2010 8:20 am

Seul'de 11 Eylül saat 18.00'de yapılacakmış parti:))
    LionHeart
    LionHeart
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum  Empty Geri: Prens Song Il Gook'un Doğum Günü Partisine Gidiyorum

Mesaj tarafından LionHeart Çarş. Tem. 21, 2010 8:46 am

Tebrikler Papatya, harika bir haber bu Smile
    gülce
    gülce

Mesaj tarafından gülce Ptsi Ağus. 02, 2010 7:28 pm

tebrik ederim papatya:)
    lütfen song'a onu türkiye'de çok seven ve bekleyen hayranlarının olduğunu söyle ve bol bol fotoğraf getir:)
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından askıtom Ptsi Ağus. 02, 2010 8:00 pm

ewet onu çoook seviğimizi ve sabırsızlıkla onu görmeyi çok ama çok istediğimizi mutlaka ilet olurmu.onu çok sevdiğimizide ilet lütfen aşık
    gülce
    gülce

Mesaj tarafından gülce Çarş. Ağus. 04, 2010 1:59 pm

sevgili papatya song'a bizimde seninle hediye gönderme şansımız var mı?
    ben çok itiyorum song'a doğum günü hediyesi göndermeyi eğer mümkünse çok sevinirim:)
    Han-Guk
    Han-Guk

Mesaj tarafından Han-Guk Cuma Ağus. 06, 2010 1:44 pm

song u çekersen eline türk bayrağı ver de çek lütfen Smile

bayrağın alt kısmına sitemizin adını yaz Smile
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Çarş. Ağus. 25, 2010 9:18 am

^^ASYA'NIN YÜZ GÜZELİ O^^
    ^^MODEL VE OYUNCU PRENS SONG Il GOOK^^
    ^^ONCE IN LOVE FOREVER IN LOVE ^^
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Çarş. Eyl. 08, 2010 6:59 pm

Sevgili arkadaşlar 11 Eylül'de Seul'de yapılacak olan Song Il Gook'un hayranları için vereceği doğum günü partisine ne yazık ki gidemiyeceğim.
    Sebebine gelince,beni Kore'de karşılayacak olan sevgili Hkmom'un Amerika'dan dönemesidir.Hkmom Amerike'da şuan kızını üniversiteye yerleştiriyor.
    Kendiside Song Il Gook doğum günü partisinde bulunmayacak.Ama ben pek üzülmedim gidemeyeceğim için,belki ben Kore'ye gitmeden Song Türkiye'ye gelir bakarsınız.
    Koyu Song Il Gook hayranı olan arkadaşım Hülya ile seneye Song'un 40. yaş gününe gitme ihtimalimiz çok yüksek.
    Çok yakında İstanbul'da TRT seslendirmenleri ve Kore'li ve Türk iş adamları ile arkakadaşlarımla birlikte Song Il Gook için doğum günü kutlama yemeği yiyeceğiz.
    Yemekteki Türk ve Kore'li iş adamları ile yemekte Song Il Gook'u Türkiye'ye getirmeleri ve sponsor olma konusunu ayrıntıları ile konuşacağız.
    rabbit
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Paz Eyl. 12, 2010 2:45 pm

Çok üzüldüm senin adına Papatya gitmeni gerçekten çok istiyorduk..Ama kısmet değilmiş üzme kendini dediğin gibi belki Sen gitmeden Song Türkiye'ye gelir ve gitmene gerek kalmaz.. Embarassed
    Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Ptsi Eyl. 13, 2010 6:23 pm

Teşekkürler sevgili arkadaşlar..Prens Song'un hayranları ile kutladığı doğum günü partisinde çekilen fotoğrafları çok yakında ekleyeceğim konuya..Smile))
    ay ışığı
    ay ışığı
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından ay ışığı Salı Eyl. 14, 2010 3:26 pm

Hayırlısı papatyam üzme o tatlı canını inşallah song Türkiye ye gelir...
    elif oppam
    elif oppam
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından elif oppam Çarş. Eyl. 15, 2010 8:40 am

tebrik ederim papatya ,,,, çok sewindim senin adına merakla fotları ( Videoları ) Bekliyorum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:45 am