www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

2 posters

Efsane Prens (Jumong) Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Papatya
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Efsane Prens (Jumong) Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz Empty Efsane Prens (Jumong) Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Mesaj tarafından Papatya Cuma Mayıs 07, 2010 9:38 pm

Efsane Prens (Jumong) hakkında görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz bizimle.
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Efsane Prens (Jumong) Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz Empty Geri: Efsane Prens (Jumong) Hakkında Görüş Ve Düşünceleriniz

Mesaj tarafından Ağlamacan Cuma Ağus. 27, 2010 10:51 am

Sağol Papatyacım açtığın bu konu için.Valla çok var aklıma takılan bölümleri ama hepsini şimdi anlatamam birazda diğer arkadaşlarıma kalsın. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben dizinin bazı yerlerini hiç beğenmedim.Mesela kral Guenwa öldüğü zaman Prens Jumongun taziye için bir elçi göndermesi çok zoruma gitti.Bence herşeye rağmen kendisininn gitmesi gerekiyordu,çünkü sonuçta Jumongu büyüten kişi oydu.Bir diğer aklıma takılan da Kral Guenwanın öz çocuklarını değilde Jumong sevmesi.Bence kral Guenwa Jumonga gösterdiği sevginin yarısını diğer çocuklarına gösterseydi çocukları bu kadar kötü olmazdı.Deosa zaten Jumongu kıskandığı için kötülük yapıyordu.İşte bu kadar biraz uzun oldu ama kusura bakmayın artık.. Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 4:01 pm