www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

Song Il Gook Hayatınıza Nasıl Girdi? Nasıl Büyüdü?

Paylaş

kayısı çiçeği
    Hayran
    Hayran

Song Il Gook Hayatınıza Nasıl Girdi? Nasıl Büyüdü?

Mesaj tarafından kayısı çiçeği Bir Ptsi Nis. 12, 2010 5:44 pm

Bu bölümün ilk konusu da benden olsun. Smile Konu adında da yazdığım gibi Song Il Gook hayatınıza nasıl girdi? Sizin için neden bu kadar önemli?

Benim için Denizler İmparatoru'nun 4. bölümünün Yangzi sahnesiyle girdi. Very Happy Yeum Yang olarak, kumar masasında, kumarhane sahibi ile oyun oynuyordu. İlk gördüğüm anda ben bu diziyi izleyeceğim dedim. Very Happy Sonra araştırmalar başladı ve Song'u buldum. Very Happy Onu unutamamamın sebebi ise hepimizin de gayet iyi bildiği bir şey aslında. Saf bakışları, doğruluğu, samimiyeti, mütevaziliği, konuşması, yürümesi... yani herşeyi. Very Happy alien
    Spoiler:
    2005'in sonlarında Song ile tanıştım. (Bir keresinde oturup hesaplamıştım. Eğer yanılmıyorsam Aralık ayına denk geliyor.) Herhangi bir iletişime geçme şansım olmadıysa da onu tanıyışımın 5. yılı.

Peki ya sizin için Song'un önemi nedir?
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Geri: Song Il Gook Hayatınıza Nasıl Girdi? Nasıl Büyüdü?

Mesaj tarafından Songül Bir Salı Nis. 13, 2010 7:23 am

Açtığın bu konu için öncelikle çook teşekkür ederim Ayşe Tubacım öpücük Çok güzel düşünmüşsün.

Benim de Jumong karakteriyle hayatıma girdi. Senin gibi eskilere dayanmıyor yani Smile Ordaki hal ve tavırları diğerlerinden başkaydı ya. Çok tatlıydı ama bir o kadar da sertti.
    Boyu posu, karizması çok etkileyiciydi. Çok sinirimi bozduğu zamanlarda oldu. Yani bana bir çok duyguyu bir arada yaşattı. Ben de bu adam kimdir diye araştırınca asıl Song Il Gook' u tanıdım. Çok ama çoook sevdim. Yaşattığı karakterlerden de etkileyici bir insan olduğunu öğrendim. Kişiliği, yaşama bakışı, terbiyesi, utangaçlığı.... Oooo bu uzar gider yani Smile

Aslında çok anlatılacak şey var ama biraz da başkalarına bırakayım Smile Her canlandırdığı karakter ta ruhumun içlerine işledi, her sahnesi nerdeyse aklımda. Çok seviyorum, çok aşk göstergesi

Ateş gibiyim; sıcacık içini ısıtan...
    Gül gibiyim; güzeller güzeli, mis kokan...

Ateşim sönmeden, gülüm solmadan gel...
    You are my sunshine, only my sunshine...
    I need you on in my life my sunshine...

LionHeart
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından LionHeart Bir Paz Nis. 18, 2010 10:04 am

Ben de ilk defa TRT1 de Denizler İmparatoru'nun gösterildiği zaman tanıdım Song Il Gook'u. Diziyi daha ilk seyredişimde beğenmiştim. O günden buyana G. Kore hayranıyım. G. Kore'nin yemekleri ve dini inanışları hariç herşeyini seviyorum. Özellikle Korece çok hoşuma gidiyor. Kulağa güzel gelen bir dil, konuşması da çok zevkli Smile Song Il Gook a gelince; O şüphesiz Kore nin en iyi aktörlerinden, aldığı ödüller de kanıtı. Özellikle tarihi dizilerde onun üzerine yok. Yeni dizisine de bu aralar başladım, o da gerçekten harika. Umarım Il Gook'un bu güzel dizilerinin devamı gelir.

En son LionHeart tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 11:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mesaj tarafından asıkoldum Bir C.tesi Nis. 24, 2010 2:45 pm

song hayıtımıza efsane prensle girdi bi tada çıkamadı ömürümun sonuna kadar çıkabileceğini de sanmıyorum çünkü eşimdde bende çok seviyorum hamileliğim boyunca songun dzi ve flimlerini izledim sonunda bi kızım var biraz ona benzedi ailemizde kimseye benzemiyo Smile))
    eşim bile dio hani song korede değil burada olsa senden şüphelenirdim dio fazla söze gerek yok song un bütün filmleri güzel dizileride öle izlemeyenler için geçmiş olun diyor ve bir an önce izlemelerini diliyorum ve şiddetle öneriyorum Smile)) tamam çiçek lol!
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından Ağlamacan Bir Paz Nis. 25, 2010 9:28 am

bende denizler imparotorunda tanıdım onu ilk bölümünden beri izledim diziyi ama doğrusunu söylüyeyim onun için değil küçük yeom yang için izledim başta 3. bölümde onu gördüm janh guva dans ederken onu gizlice izliyordu orda onu görünce bayıldım ona ne kadar karizmatik bi adam dedim ve onu internette araştırmaya başladım gittikçede beni kendine hayran bırakmaya başladım tabi arkadaşların dediği gibi onun herşeyine hayranım ama bakışları beni bitiriyo çok karizmatik bakıyoo.) öpücük rabbit elephant sadece bu dünyadan tek isteği onu bi kerede olsa canlı canlı karşımda görmek dua
    şükrücan
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından şükrücan Bir Salı Mayıs 04, 2010 9:00 pm

Konu için teşekkürler teşekkür

Bende songu yıllar önce denizler imparatorunda tanımıştım.Tesadüf kanal gezerken trt ye geldigimde daha fragmanı vardı çok ilgimi çekti ve hoşuma gitti hemen dizinin isminmi ögrendim sonrada izlemeye başladım. Song'a hayranlıgım 4 yada 5.nci bölümlerden sonra başladı yanılmıyorsam ozamandan beride devam etmekde . İyki tanımışım songu dua
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Bir Cuma Mayıs 07, 2010 6:11 pm

Teşekkürler konu için Maria.Benim hikayem biraz uzun.Ama yazacağım sonradan tongue
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından askıtom Bir C.tesi Haz. 19, 2010 3:55 pm

Bende onu Denizler İmparatoru'yla tanıdım,birdaha da bırakamadım.Sonra netten araştırdım,hayatını,sevdiği şeyleri,herşeyi okudum.Onu tanıdım ve çoook sevdim.netten bütün dizilerini izledim.(kayıtlı olanları).Veee şimdi burdayım onun sevenlerinin yanında,çokkk mutluyum.Onu iyiki tanıdım.Benim hayata bakışımı değiştirdi.Artık herşeye daha pozitif bakıyorum.Ona çoook teşekkür ederim.İyiki bizimlesin.Eminim ki bizleri tanımasada bir yerlerde bizim var olduğumuzu biliyor:)) I love you
    yesoya
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yesoya Bir Paz Haz. 20, 2010 12:17 pm

benim hayatıma annem sayesinde girdi.Efsane prens dizisiyle tanıdım sonra denizler imparatoru ile hayranlığım arttı...öyle ki onun için fan sitesi bile kurdum.. aşık
    yeum yeşim
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yeum yeşim Bir Çarş. Haz. 23, 2010 5:15 pm

Ben songu ilk efsane prenste gördüm sizin aksinize tabi önce beni sonra babaannemi kendine hayran bıraktı song Very Happy düşünün babannem bile hayran oldu ona Very Happy
    ay ışığı
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından ay ışığı Bir Paz Haz. 27, 2010 9:01 pm

Bende denizler imparatorluğunda hayran kaldım . Ailem bile hayran ve devam edecek ona olan hayranlığım seviyorum
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından berksancan03 Bir Çarş. Tem. 07, 2010 7:23 pm

ben songu efsane prensle tanıdım sonra internetten araştırdım adını falan öğrendim sonra gerisi geldi zaten şuan song il gook fanıyım.ayrıca denizler imparatorundada yeom yang rolünde bir harikaydı tamam
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Bir Perş. Tem. 08, 2010 9:21 am

mrb bende kendisini denizler imparatoruyla tanıdım ve jumongla devam ettim! kendisine o kadar hayranımki anlatamam bakışı duruşu tavrı her haliyle muhteşem saygın bi kişiliği var yoğun bi hayranı olduğum için yakından takip etmeye çalışıyorum bütün dizilerini ve flimlerini izlmek istiyorum gerçekten hayatım boyunca izleyipte etkilendiğim tek kahraman öpücük

neslihan

Mesaj tarafından neslihan Bir Salı Tem. 13, 2010 5:28 pm

Ben ilk denizler imparatorunda görmüştüm 7.bölüm filan olabilir tahminen ilk izlediğimde dizide farketmemiştim onu pek internetten dizi resimlerine bakarken farkettim tam olarak sonra dizideki bakışı konuşmaları AŞKA olan değeri filann baya baya bağladı bide hep acıyodum ona buda bağlamış olbilr ama en çok gülüşü ve gözlerii
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Bir Perş. Tem. 15, 2010 9:57 pm

onu tanıyıpta ya da izleyip de kayıtsız kalmak mümkün deil rabbit
    new-usagi
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından new-usagi Bir Paz Ağus. 15, 2010 3:49 am

ben geçen yıl jumong la tanıdım sanırım 5.bölümdü.tamamen annemin sayesinde oldu.ben kanallrı turlarken annem bu kalsın bir bakalım demişti ve öyle tanıdım.iyiki de trt1 i o sırada geçmemişim ve onu tanımışım Smile şimdi tüm ailem ona hayran tamam
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Bir Paz Ağus. 15, 2010 5:12 pm

new-usagi demiş ki:ben geçen yıl jumong la tanıdım sanırım 5.bölümdü.tamamen annemin sayesinde oldu.ben kanallrı turlarken annem bu kalsın bir bakalım demişti ve öyle tanıdım.iyiki de trt1 i o sırada geçmemişim ve onu tanımışım Smile şimdi tüm ailem ona hayran tamam

İyi ki TRT1 de kalmışsın Very Happy Allah büyüktür. Böyle değerli bir insanı tanımış ve hayranı olmuşsun. Bence harika birşey. teşekkür

Ateş gibiyim; sıcacık içini ısıtan...
    Gül gibiyim; güzeller güzeli, mis kokan...

Ateşim sönmeden, gülüm solmadan gel...
    You are my sunshine, only my sunshine...
    I need you on in my life my sunshine...

BlackSeaTiger 53

Mesaj tarafından BlackSeaTiger 53 Bir C.tesi Ağus. 21, 2010 6:59 pm

Denizler imparatoru dizisi sayesinde tanıdım.Oradaki karakterini sevmesemde daha sonra izlediğim bütün dizilerinde mükemmeldi.Jumong,The kingdom of the winds,Lobbyist,A man called god dizilerini soluksuz izledim desem doğrudur.Dizilerinin devamını heyecanla bekliyorum.Paylaşımınız için teşekkür ederim.
    berksancan03
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından berksancan03 Bir Paz Ağus. 29, 2010 9:02 pm

new-usagi demiş ki:ben geçen yıl jumong la tanıdım sanırım 5.bölümdü.tamamen annemin sayesinde oldu.ben kanallrı turlarken annem bu kalsın bir bakalım demişti ve öyle tanıdım.iyiki de trt1 i o sırada geçmemişim ve onu tanımışım Smile şimdi tüm ailem ona hayran tamam

Bende kanal gezerken gezerken buldum diziyi ama beni annem durdurmadı kendim durdum Smile yanılmıyorsam 4. bölümdü ve jumong bir mağaranın içindeydi sonradan internetten araştırınca öğrendim damul okunu bulmaya gitmiş meğerse.ilk 3 bölümü sonradan meltem tvde izledim.benim ilk dizimdir efsane prens şansıma ilk izlediğim kore dizisinde song başroldeydi Smile

Forum Saati Çarş. Ocak 16, 2019 12:09 am