www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

3 posters

Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi...

Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi... Empty Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi...

Mesaj tarafından Songül Perş. Ara. 30, 2010 9:40 pm

Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi... 0110

İşte çok mu çok değerli imzalı resim bu arkadaşlar. İki seneye yakın bir süredir uğraşıyordum sonunda oldu. Kısmet beni Malezya' da bekliyormuş meğer. Malezya' daki fan toplantısına katılan Bayan Hkmom' dan rica ettim lütfen bana da bir resim imzalatın diye. Umudum yoktu çünkü çok zor demişti Hkmom :)Sürpriz oldu benim için. 2010 bitmeden bu mutluluğu da yaşadım çok şükür Smile

Allah her sevene nasip etsin
    Very Happy
    ay ışığı
    ay ışığı
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi... Empty Geri: Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi...

Mesaj tarafından ay ışığı Perş. Ara. 30, 2010 9:58 pm

Çok sevindim senin adına ablacım inşallah. dua Tüm Song ıl Gook severlere nasip olur. öpücük
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi... Empty Geri: Song Il Gook' tan Edanur'a da İmzalı Resim Geldi...

Mesaj tarafından Songül Paz Ocak 02, 2011 9:09 pm

ay ışığı demiş ki:Çok sevindim senin adına ablacım inşallah. dua Tüm Song Il Gook severlere nasip olur. öpücük

Emin ol olacak canım öpücük

Gönülden edilen dualar mutlaka karşılığını buluyor. Bu imzalı resim bunun bir örneği canım. Gerçekten isteyene nasip olacak inşallah...
    esoya
    esoya

Mesaj tarafından esoya Ptsi Ocak 03, 2011 1:39 pm

lütfen insallah

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 4:54 am