www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

4 posters

Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi???

Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi??? Empty Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi???

Mesaj tarafından Ağlamacan Perş. Ekim 28, 2010 6:46 pm

Arkadaşlar sizce Hngisi çok sevdi Yeom Yang mı? Jumong mu?
    Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi??? 22072112176586365818124

Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi??? 36235140032786138616280
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi??? Empty Geri: Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi???

Mesaj tarafından Songül Perş. Ekim 28, 2010 7:19 pm

Ah Negricancım ne güzel bir konu bu Sad

İkisini de birbirinden çok seviyorum ama Yeom Yang' ın aşkı tartışılmaz bir acı gerçek. Karşılıksız sevmeyi onun gibi anlatan yok olacağa da benzemiyor. Ben aşık olmayı ondan öğrendim Smile
    Ağlamacan
    Ağlamacan
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi??? Empty Geri: Song Il Gook En Çok Hangisini Sevdi???

Mesaj tarafından Ağlamacan Cuma Ekim 29, 2010 10:40 am

Bence Usta dediğin gibi Yeom Yang'ın aşkı çok farklı..Çünkü karşılıksız aşk bir insana acıların en büyüğünü yaşatır..Ben aşkın bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum.Yeom Yang'tan öğrendim..Aşkı bize o kadar saf, temiz ,güzel duygularla anlattıki,Onun gibi kimse aşkı anlatamazdı bize bu kadar güzel. alien O kadar çok seviyordu ki sevdiği kadın yüzünden hiç kimseyle evlenmeden öldü.. Surprised Bence aşk Yeom Yang'ın Aşkı gibi olmalı..Herkes seveceksede Yeom Yang gibi sevmeli... aşkım

En son Ağlamacan tarafından Cuma Ekim 29, 2010 1:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    yeum yeşim
    yeum yeşim
    Hayran
    Hayran

Mesaj tarafından yeum yeşim Cuma Ekim 29, 2010 1:22 pm

Jumong'da çok sevdi ama Yeum Yang'ın ki bir başkaydı. Surprised
    askıtom
    askıtom
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından askıtom Cuma Ekim 29, 2010 1:50 pm

bende yeum jang dakı aşık olan adamı çok beğeniyorum.onun gibisi olamaz.günümüzde böyle sevgi yoktur.o çok ama çok sevdi aşık

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:02 am