www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

Prens Song Il Gook'a Kendini Ve Hayranlığını Anlat

Paylaş
    Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Prens Song Il Gook'a Kendini Ve Hayranlığını Anlat

Mesaj tarafından Papatya Bir Perş. Ekim 07, 2010 4:15 pm

Prens Song Il Gook'a Kendini Ve Hayranlığını Anlat... aşık
    Evet sevgili arkadaşlar Prens Song Il Gook'a olan hayranlığınız ne boyutta ?
    Ona alan duygularınızı ve kendinizi anlatın bu yeni konumuzda.
    Hadi herkes eteğindeki taşları döksün arkadaşlar öpücük

Süper Hayran

Geri: Prens Song Il Gook'a Kendini Ve Hayranlığını Anlat

Mesaj tarafından Ağlamacan Bir Cuma Ekim 08, 2010 12:58 pm

Bu güzel konu için teşkkürler Papatya...Ewet önce ben anlamaya başlama istiyorum...Benim ona hayranlıyım o kadar büyük ki hayatımın her yerinde Song İl Gook var. aşık Mesela internet te üye olduğum her sitede profil resmim Song'tur..Bilgisayarımda 300 yakın Song Resimleri var.Ondan sonra Facemde onun resimlerinden bir albüm paylaşmışım..Tabi ona hayranlığım bu kadar la sınırlı değil,telefonumda da 100 yakın resimleri var..Telim daha fazlasını alablseydi bu sayı 1000 aşmıştı kesin..Burada kapak resmimin o olduğunu söylememe gerek yok herhalde.. Very Happy Yani uzun lafın kısası Song'u benim kadar seven yok herhalde.. cheers
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Bir Cuma Ekim 08, 2010 6:11 pm

Vay Papatyam çok güzel düşünmüşsün. Ama önce liderimiz olarak sen anlatır mısın canım Twisted Evil

Ben Song Il Gook sevgisini senden öğrendim. Eğer seni samimiyetine hayran kalıp Song ile ilgili araştırma yapmasaydım o da diğer ünlüler gibi biri olcaktı benim için. Senin sevgini ve muhabbetini görünce nasıl kıymetli bir insan olabilir ki acaba diyerek şöyle bir incelemeye aldım. Ve baktım ki gerçekten eşi bulunmaz kıymetli bir insan o da senin gibi öpücük Böylece başladı işte macera benim için.
    Senle biz neler gördük neler yaşadık bir tanem Papatyam. Gerçek hayranlık böyle bir şey diye düşünüyorum. Geriye dönüp baktığımda çok şey öğrendim Song vesilesiyle. Çok kıymetli insanlar tanıdım. Bilgisayarla ilgili çok şey öğrendim. Valla bunların hiçbirini hayal bile edemezdim. Şimdi kurduğum hayallere bakıyorum da hepsini Allah' ın izniyle başarabilirim diyorum. Kendime güvenmeye başladım.
    Sıkıntılı günlerime bir Güneş gibi doğdu Song Il Gook. Onu o yüzden bırakmam mümkün gözükmüyor. Mutluluk kaynağım I love you

Ateş gibiyim; sıcacık içini ısıtan...
    Gül gibiyim; güzeller güzeli, mis kokan...

Ateşim sönmeden, gülüm solmadan gel...
    You are my sunshine, only my sunshine...
    I need you on in my life my sunshine...

Papatya
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Papatya Bir Cuma Ekim 08, 2010 6:34 pm

Song Il Gook'u ben 2005 yılında TRT'de yayına giren Denizler İmparatoru (Emperor of the Sea) adlı dizide Yeom Yang karekteri ile tanıdım.
    5 yıl Prens Song Il Gook için emek harcadım.
    Kedisine bu beş yılda 50 tane müzikli video yaptım.
    Büyük Kore sitelerinde kendisi için 100 yakın Song Il Gook konuları açtım.
    Kendisine ulaşmama yardımcı olan arkadaşım bayan Hkmom'un sitesine üye oldum.Bayan Hkmom beni İlk Türk olarak Song Il Gook'un resmi sitesi Gentle'ye üye yaptırdı.Hiç uğraşmadım,sağolsun Hkmom herşeyi halletti. aşık
    Prens Song Il Gook'a samimi bir mektup yazdım.Mektubumu kameralar karşısında okudu ve onun için hazırladığım resmi imzaladı adıma.
    Kendisini Türkiye'ye getirmeleri için Hyundai'nin sponsorları ile görüştüm Kore büyük elçisinin evinde,bunuda okudu yazdığım mektubumda,gözlerini açtı şaşırmış bir biçimde. Razz Song Il Gook için kimlerle tartışmaya girdiğimi ve kendisini sürekli savunduğumu hiç anlatmayım bu arada.
    Ama Song Il Gook herşeye değer arkadaşlar,haksız mıyım sizce?
    Ben 5 yıllık emeğimin karşılığını aslında fazlası ile aldım diyebilirim.
    Şimdiye kadar bana Hong Kong'dan ve Kore'den gelen Prens Song Il Gook
    hediyelerini aldım.Daha ne olsun arkadaşlar değilmi?
    Şuan sadece Prens Song Il Gook'un Güzel ülkeme gelmesini istiyorum.
    Gelsin ve Türkiye'mizi görsün ve onu çok seven hayranları ile kuçaklaşsın.
    Prens Song Il Gook benim için ailemden biri gibi.Mütevazi,ağır başlı ve çok efendi bir insan.O çok değerli benim için.
    Allah onu korusun ve kollasın,hayranlarına,eşine,Annesine,Babasına ve kız kardeşine bağışlasın.
    NOT: Türkiye'de Song Il Gook denilince Papatya akla gelir.Papatya denilincede Song Il Gook akla gelir.Eeee bunu hak eden tek kişi benim.
    Bu konuda hiç mütevazi olamaycağım. Razz
    dua

Süper Hayran

Mesaj tarafından ay ışığı Bir Cuma Ekim 08, 2010 7:57 pm

Papatyam seninde herşey gönlünce olsun dua Sen bizim için çok değerlisin iyiki sni tanımışım. öpücük

Forum Saati Çarş. Ocak 16, 2019 12:58 am