www.songdaslarim.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.songdaslarim.com

( Song Il Gook Fanlarının - Songdaşların Buluşma Adresi )

Taşındık Song Il Kook Severler yeni canlı sitemize bekliyoruz sizi : www.songdaslarim.com

2 posters

HAYRANIN BEN! VE SEVENLERİN

yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

HAYRANIN BEN!  VE SEVENLERİN Empty HAYRANIN BEN! VE SEVENLERİN

Mesaj tarafından yarimsong Cuma Tem. 09, 2010 7:48 pm

Beklentisiz ve delice çocuksu sevmenin tadını sende yaşadık biz...
    sana akıyoruz, kaygısızca ve hiçbir şey bunu engelleyemiyor ve geri çeviremiyor bu akışı.
    çünkü sen her tarafımızdasın. sağımızda, solumuzda, arkamızda karşımızda... ne yana dönsek ne yana yol almaya kalksak,
    ulaşacağımız son nokta sensin, orada yanlızca sen varsın....
    sana akıyoruz, çünkü senin yolunda gidiyoruz asil ruhunla,saygınla, attığın adımları takip ediyoruz sorgulamadan. önümüze çıkan hiç bir
    ayrım, hiç bir kavşak hiç bir dizi ilgilendirmiyo bizi. seninkiler gibi! yürüyoruz koca bi hayran kitlesiyle peşin sıra, yürümenin ve sana ulaşmanın
    en zor olduğu yol bu olsa bile yürüyoruz....
    şikayetde etmiyoruz çakılından, tozundan, toparağından üstelik. sana yaklaşabildiğimiz her adımda mutlu oluyoruz ya da
    yaklaşmayı başaramazsakda da bu umudu yaşamak heyecanlandırıyor bizi, her nekadar kilometreler uzun sıralı yollar olsa bile...
    sana akıyoruz, çünkü hayatın akışı kadar doğal sana akışımız. doğa nasılki her canlının yaşaması için bir düzen kurmuşsa
    ve nasılki kuralları varsa doğada yaşamanın, bizimde senin hayranların olmamımızında, saygı duymamızında da kuralı sensin,
    senin varolduğun bir düzen içerisinde olabilriz ancak... koca bi sevgi seliyle..
    sana akıyoruz, çünkü tavrında, sevginde kuşatmış durumda bizi.. sana karşı savunma dahi yapmıyoruz ve böyle bir
    teslimiyette rahatsız etmiyor bizi...çünkü saygılı tavırların büyülüyor bizi! ailemizden biri olarak görsek dahi seni; bazen bunlarında yetmediğini görüyoruz.. Sad
    yüzüne, gözüne, asil duruşuna baktıkça, sesine yüklediğin gizleri çözerken,
    hep kendimizden birşeyler buluyoruz sende... bu yüzden seviliyosundur eminim!
    sana akıyoruz, çünkü okadar çok paylaşacak şeyimiz varki seninle.. bugüne kadar paylaştığımız her şey,
    her an umut veriyor sonrası için bize,hani belki bir gün gelirsin diye!! bazen karşımıza sert duvarlar çıksada, bazen sağduyunu farketmesekte,
    biz belkide sende umudu yaşamayı, yaşatmayı seviyoruz... belki burayı şölene çevirisin diye...
    biliyoruzki hayatın bir yerinde sadece biz sevenlerine özel bi çiçek var, o çiçeği birlikte bulup, kokusunu çiğerlerimize çektiğimizde
    sevgine ve kişiliğine özenle sımsıkı sarılacağız ..
    sana akıyoruz, çünkü bir insanı tutkuyla hayranlık, beklentisiz ve delice çocukça sevmenin tadını sende çıkardık biz..
    ünlü ve herkesin hayranı olan birine; sevgi ve saygıyı aynı anda hissetmenin anlamı senle öğrendik, bunu senden başkasıyla yaşayamayacağımızı biliyoruz....
    ama çoğu zaman ya bi gün sevenlerini bırakırsan ya da sevenlerini unutup kendi kabuğuna çekilirsen korkusu içimizi kaplamıyor deil!
    sende; seninle ve seni yaşamak, seni takip etmenin her anı bir şölen tadında ve biz böylesine keyifli, böylesine eğlenceli ve hayat dolu bir
    şöleni bırakıp senden vazgeçmek istemiyoruz.... buraya gelmeyerek farkında olmadan itsende bizi buna yapmak istemiyoruz.. sakın korkma song.. Wink
    sana akıyoruz, çünkü "hayatın uslanmaz ruhusun" sen ve biz belkide bu ruha ilgi duyuyoruz aslında..
    seninle yenileniyoruz, sadece seni takip ederken yüreğimizde, beynimizde çöreklenmiş ne kadar sorun varsa senin sevginle birleştiğimiz fan cluplarında hepsinden
    arınıyoruz bir anda... bunu seninde; "paylaştığımız sevginle" yapmanı çok istiyoruz ama bazen istemek yetmiyor biliyoruz... Sad
    sana akıyoruz, bütün çoşkumuz, bütün saflığımızla... sevgiye, saygıya güzelliğe dair ne varsa bizimle akıyor onlarda sana...
    bizim gibi sevgi ve çoşku dolu bir ırmağıda huzurlu, sakin bir göle çevirecek tek güç sensin... ne olur buraya gel,
    seni bildiğimiz gibi görelim ve ayrılma seni gönül gözümüzün görebileceği noktadan...
    sana ulaşamasak bile varlığını hissetmek, sana saygı duymak, seni ailenle mutlu görmek ve senin yolunda olmak yetiyor bize...
    ne olursun bu hisleri bizde bitirme ve daha fazla bekletmeden seni çok seven hayranlarının ve seni bu topraklara yakıştıran sevenlerinin yanına gel.. Surprised lütfen
    [b]

[center] NESLİHAN KAPTAN

TÜRKİYE CUMHURİYETİ İSTANBUL
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

HAYRANIN BEN!  VE SEVENLERİN Empty Geri: HAYRANIN BEN! VE SEVENLERİN

Mesaj tarafından yarimsong Cuma Tem. 09, 2010 8:01 pm

sevgili kardeşim songül umarım bu yazımla endişelendirmem seni Very Happy elimden geldikçe ortak hissettiğimizi düşündüğüm duygularımı paylaşmaya çalıştım dili rüsvan ettiysem af ola umarım beyenirsiz! bu arada songüle seslenmek istiyorum gentle için yardımını bekliyorum canım lütfen
    Songül
    Songül
    YÖNETMEN
    YÖNETMEN

Mesaj tarafından Songül Cuma Tem. 09, 2010 8:25 pm

Döktürmüşsün Neslihan teşekkür Estağfirullah.
    Umarım dileklerin kabul olur. Hiç merak etmesen Very Happy
    yarimsong
    yarimsong
    Süper Hayran
    Süper Hayran

Mesaj tarafından yarimsong Cuma Tem. 09, 2010 10:25 pm

saol tatlım beyenmene sevindim! inşlh herkesin dileği kabul olur ve gönlünden geçen olur! o bizim şansımız olsun rabbit

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:41 am